Nassfeld

530 km Brno
110 km sjezdovek ve středisku
2 020 m. n. m. nadmořská výška střediska
80 km běžeckých tratí
27 vleků a lanovek ve středisku
Nassfeld je malebná oblast ležící na jihu rakouských Korutan, u italských hranic. Je nejmodernějším a největším korutanským lyžařským střediskem. Díky své poloze poskytuje oblíbené slunečné počasí, ale zároveň je zde jistota sněhu vzhledem ke kompletnímu pokrytí umělým zasněžováním.
Řadí se mezi 10 Top středisek a zahrnuje 110 kilometrů sjezdových tratí všech náročností. Najdete zde nejen nejdelší kabinovou lanovku v Alpách – Millenium-Expres z Tröpolachu s převýšením 1300 metrů, ale i nejdelší osvětlenou sjezdovku v Evropě dlouhou 2,2 kilometry z celkových 7,6 kilometrů délky sjezdovky Carnia. Rovněž zde naleznete snowparky, freeridy či jiné zimní sporty. Pro děti jsou tu cvičné areály a lyžařské školičky, pro milovníky klasického lyžování zase 80 km běžeckých tratí.
Z Aprés ski je k dispozici 5 sáňkařských drah (z toho 3 osvětlené), 7 km2 ledové plochy na bruslení, 55 km zimních turistických cest a spoustu dalších atrakcí ke zpříjemnění dovolené. V celém lyžařském areálu je zdarma Wi-Fi připojení.
Můžeme pomoci?