Hotel Alfieri*** se snídaní

hodnocení ubytování CEKARE
Itálie Itálie
Sirmione
Lago di Garda
Rodinný hotel Alfieri leží na začátku poloostrova Sirmione, v překrásné zahradě plné květin. Nachází se pouhých 200 metrů od jezera a 3 km od historického centra.
Součástí hotelu s výtahem je recepce s lobby, restaurace a bar. Relaxovat je možné na terase v zahradě nebo na lehátkách u bazénu na terase třetího patra hotelu s panoramatickým výhledem na jezero.
Hotel nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi připojením v celém hotelu zdarma. Je možné i zapůjčení kola na projížďku po okolí. Hotel má i bezbariérové pokoje.
Parkovat lze v přilehlých ulicích nebo v garážích za poplatek.
Možnost zkrácených pobytů.

Popis pokojů: Standard 2/3/4 - útulný pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem v případě čtyřlůžkového pokoje s gaučem rozloženým na palandu.

Vybavení pokojů: klimatizace, TV sat, telefon, fén, trezor, toaletní potřeby, varná konvice s čajem, Wi-Fi, balkon nebo terasa.

Stravování: snídaně formou bufetu včetně nápojů
Večeře menu o 4 chodech (výběr ze 4 prvních i druhých chodů), salátový bufet s teplou i studenou zeleninou a dezert či ovoce
Ceník

Pokoj Standard 2/3/4

Standard 2/3/4 - útulný pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem v případě čtyřlůžkového pokoje s gaučem rozloženým na palandu.

uvedené ceny jsou za osobu


Cena zahrnuje

  • ubytování se snídaní na 7 nocí
  • zástupce CK na telefonu

Cena nezahrnuje

  • dopravu
  • cestovní pojištění
  • pobytovou taxu: 1 €/den/os.

Příplatky

  • dětská postýlka : 10 €/den
  • garáž: 6 €/den
Mapa
Popis ubytování

Pokoj Standard 2/3/4

Standard 2/3/4 - útulný pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem v případě čtyřlůžkového pokoje s gaučem rozloženým na palandu.
Můžeme pomoci?