hotel Reno*** s plnou penzí

hodnocení ubytování CEKARE
Itálie Itálie
Lido di Savio
Emilia Romagna
Hotel Reno s rodinnou atmosférou, se nachází u písečné pláže, na klidném místě, ale přitom 70 metrů od centra letoviska. Součástí hotelu s výtahem je recepce, jídelna, bar a místnost s TV. Terasa u bazénu je vybavena lehátky se slunečníky a zahrada obklopující hotel nabízí příjemné posezení ve stínu během horkých dnů. Pro zabavení dětí je zde miniclub, dětské hřiště, ping pong a animace v hotelu i na pláži. K dispozici je zapůjčení hotelových kol zdarma a vedle hotelu na pláži je kurt pro plážový volejbal. V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník se 2 lehátky na pokoj). Wi-Fi připojení je ve vstupní hale zdarma.
Hotel prodává vstupenky do tematických parků Mirabilandia a Italia in miniatura a dále do slanisek nebo lázeňských bazénů v Cervii. Od poloviny června do konce srpna nabízí animace, aquagymnastiku v bazénu, cvičení na pláži, soutěže v šipkách nebo ve stolním tenise. Jednou týdně je v hotelu večer s živou hudbou a aperitiv před večeří.
Pro osoby trpící celiakii nebo pro vegetariany je možné na vyžádání zajistit vhodnou stravu.

Ubytování: dvoulůžkové a třílůžkové pokoje; rodinné pokoje s palandou a apartmán (2x dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi). Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené TV sat., telefonem, fénem a mají balkon. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Možnost vyžádání rodinných (propojených) pokojů.

Stravování: Plná penze. Snídaně formou bufetu včetně nápojů, oběd a večeře výběr ze 3 menu se salátovým bufetem.
Nápoje v ceně: 0,25 l stolního vína a 0,5 l vody k hlavním jídlům.
Ceník

hotel Reno*** s plnou penzí

uvedené ceny jsou za osobu


Cena zahrnuje

  • 7x ubytování s plnou penzí včetně nápojů
  • plážový servis

Cena nezahrnuje

  • dopravu: 2150,- Kč / os.
  • cestovní pojištění
  • pobytovou taxu: 2€/os./den

Příplatky

  • zvíře do 5 kg : 8 €/ den (nutno nahlásit předem)
  • jednolůžkový pokoj: 1620,- Kč /týden
Mapa
Popis ubytování

hotel Reno*** s plnou penzí

Můžeme pomoci?