Paganella

720 km Praha
50 km sjezdovek ve středisku
40 km běžeckých tratí
14 vleků a lanovek ve středisku
Paganella patří mezi nejrychleji se rozvíjející střediska italských Dolomit. Je položená pouhých 20 km od brenerské dálnice, což je velkou výhodou pro dopravu. Mezi Andalem a Fai jsou velmi efektivně propojené sjezdovky s moderními kabinkami a sedačkami, které mají přepravní kapacitu 7.000 osob za hodinu.
Převážná část sjezdovek je středně těžkých, ale pro děti je zde tzv. „okruh lehčích sjezdovek“. Na sezonu 2015/2016 byla otevřená nová červená sjezdovka "Lupetto" dlouhá 1400 m, která propojila okruh modrých sjezdovek s lokalitou Prati di Gaggia, která je proslulá svými panoramaty na Dolomiti di Brenta.
Paganella není svojí náročností vhodná pouze na trénování sjezdů, na sjezdovce Olimpionica 2 se každoročně konají závody Evropského poháru ve sjezdovém lyžování. Nezapomenutelným zážitkem je také veřejností velmi oblíbený závod „hudebních nadšenců“ s koncertem Alpine Rockfest v rytmu hudby, kterého se účastníci Evropského poháru často účastní společně s veřejností.
PAGANELLA SKI ve spolupráci se SlopeDesign realizovala nový Snowpark DOSSON, rozdělený na zónu pro amatéry a experty, dosažitelný 8 místnou kabinkou Andalo-Doss Pelà.
Novinkou skiareálu je vyznačení tras pro milovníky skipalpinismu a sněžnic.
Širokou kulturní a sportovní nabídku apres ski zajišťuje relativně nová struktura s názvem Aqua In: tělocvična, kryté bazény, prostor pro wellness, plocha na bruslení nebo i místnosti pro kongresy. V Andalu najdete rovněž sáňkařskou dráhu, snowtubing a dětský FUN PARK pro ty nejmenší.
Můžeme pomoci?