1. Výpis zemí
  2. Země Francie
  3. Oblast La Rosière /La Thuile

La Rosière /La Thuile

160 km sjezdovek v oblasti
1200 - 2650 m nadmořská výška oblasti
La Rosière a italské La Thuile je jediná oblast Savojských Alp, která nabízí lyžování ve dvou zemích. La Rosière je jižně položené, slunné středisko s nejvyšším bodem Espace San Bernardo (2650 m n.m.) a zajišťuje příjemnou atmosféru s horskou architekturou dřeva a kamene. Nachází se pod masivem Mont Blanc v blízkosti národního parku Le Vanoise. Propojením středisek La Rosière a La Thuile vzniká mezinárodní lyžařská oblast Espace San Bernardo se 160 kilometry sjezdových tratí. Naleznete zde jak náročnější tratě, tak i sjezdovky pro začátečníky. Oblast tedy uspokojí každého lyžaře či snowboardistu.

Kromě sjezdových tratí zde naleznete snowpark na francouzské straně oblasti. Vyznačuje se vysokým počtem slunečných dní díky své jižní poloze. Největším lákadlem je možnost heliski, které je možné pouze z italské oblasti. Dále vyhlídkový let, který kromě skvělého zážitku, přináší pohled na celé údolí Petit Saint Bernard (hranice Francie a Itálie) a na Mont Blanc.

CEKARE Vám nabízí ubytování v residencích v centru La Rosière v těsné blízkosti vleků, nově též v residenci Les Balcons de La Rosière.
Mapa
Můžeme pomoci?