O firmě

Naše cestovní kancelář nabízí své zájezdy již 31. sezónu. 
Po dobu 25 sezón nabízela především své lyžařské zájezdy do Francie a v létě do Itálie - Lida Adriana. Ale doba se mění a s ní i rozsah námi nabízených služeb.

Pro 26. sezonu jsme se rozhodli rozšířit nabídku o nové zimní destinace - Itálii a Rakousko (počet středisek se snažíme každou sezónu zvyšovat), ale i o nové letní destinace zejména u moře v Itálii. Pro úspěšnost loňského zájezdu opakujeme nabídku pro náročné klienty – lyžování v USA, ve vyhlášených střediscích jako jsou Brekenridge, Vail, Keystone a Beaver Creek. Postupně přidáváme i nabídku aktivnějších zájezdů jako je např. Dalmácie, kde je možné projet ostrovy na kole s průvodcem a ubytovat se na lodi Aloha. Už nyní je možné zakoupit u nás ubytování v rakouských a italských Alpách na dovolenou na kolech nebo na turistiku.

Pro klienty, kteří by v zimě raději do tepla jsme přidali do nabídky zájezdy do Jihovýchodní Asie (Kambodža, Vietnam, Thajsko, Myanmar (Barma) nebo plavby po Andamanském moři. Již 3. sezónu nabízíme zájezdy do Jižní Afriky, ať už za zvěří a přírodou, za potápěním (hlavně se žraloky, nebo na ochutnávku skvostných vín. Exotické zájezdy jsou šité na míru, zaměřené spíše na aktivní cestovatele – kola, kajaky, potápění, jachting, treky v džungli, apod. ale i relax na pláži. To vše lze báječně spojit s poznáváním místní historie, památek, životního stylu, kulinářství a přírody.

Kromě nabídky na těchto stránkách lze najít na našem webu www.zajimavezajezdy.cz zájezdy kamkoliv, pořádané nejen naší CK, ale i dalšími českými cestovními kancelářemi. Určitě si tam najdete svojí vysněnou dovolenou!

Krásnou dovolenou a super zážitky Vám ze srdce přeje Luděk Revenda a kolektiv CK Cekare